Nazywam się Magda Sobczyk

Obecnie uczestniczę w 2-letnim szkoleniu psychoterapii psychodynamicznej dzieci i młodzieży realizowanym przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Jestem absolwentką Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyłam 4-letni kurs psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest to szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

avat-grey
avat-grey
Experience

Doświadczenie

Swoje kwalifikacje podnoszę uczestnicząc systematycznie w konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej (którego jestem członkiem) oraz kursach i szkoleniach z zakresu psychoterapii psychodynamicznej. Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuję w nurcie psychodynamicznym.

Psycholog | Psychoterapeuta

indywidualny i grupowy

Poradnia Zdrowia Psychicznego, Poradnia Leczenia Nerwic oraz Dzienny Oddział Leczenia Nerwic w Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks” - praca z osobami dorosłymi

Psycholog diagnosta | Psychoterapeuta

indywidualny i grupowy

Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna w Sosnowcu - praca z młodzieżą

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując również w innych instytucjach, zajmujących się szeroko pojętą pomocą dziecku i rodzinie.

Experience